UBYTOVÁNÍ NA LANZAROTE

PUERTO DEL CARMEN

Cyklistika

Lanzarote je oblíbená destinace cyklistů, zejménapak silničkářů. Ti se sem sjíždějí trénovat z celého světa. Hodně tu fouká, proto možná oceníte elektrokolo. Klasiku nebo e-bike si zapůjčíte v nedalekém Bikecentru Free Motion. Další (a levnější) prověřená varianta je půjčovna Bike Sensations.

Hiking

Ostrov nabízí spoustu mužností pro pěší turistiku. Vydejte se třeba do Národního parku Timanfaya, projděte se po lávových polích a vystoupejte na vrchol Caldera Blanca.

Surfing

Na surf, případně kite surfing je perfektní pláž Famara. Ať už jste začátečník nebo pokročilý surfař, doporučujeme školu/půjčovnu ZooPark Famara.

Výlety

Navštivte nádherné pláže, jezero Charco Verde, roztomilá městečka ve vnitrozemí, saliny, kaňon Las Grietas, ostrůvek Graciosa nebo třeba dům a muzeum Césara Manrique.

Vinná turistika

Lanzarote je naprosto unikátní vinařskou oblastí. Víno tu vyrábí asi dvacítka vinařů. Vychutnejte si bílou odrůdu Malvasia Volcanica, která se tu pěstuje na velmi netypických vinicích.

Užijte si aktivní dovolenou na Kanárských ostrovech. Lanzarote je perfektní místo pro cyklistiku, hiking, surf, výlety a vinnou turistiku. Tento sopečný ostrov nabízí krásné pláže, skvělé jídlo i víno, a především hezké počasí po celý rok. Let trvá jen 5 hodin. 

Lanzadomek

Útulný domeček pro dva, případně pojme až 4 osoby. Je strategicky umístěn v klidné části městečka Puerto del Carmen, jen 200m od pláže. Má jednu ložnici, obývák s rozkládacím gaučem, vybavenou kuchyň, koupenu s pračkou, terasu, wifi, smartTV. K dispozici je také bazén a brouzdaliště pro prcky.
Pěšky jsou dostupné pláže, obchody, restaurace a bary. Na letišti v Arrecife jste od nás taxíkem za 15 minut. Z letiště k nám jezdí také autobus, případně umíme domluvit dopravu z/na letiště autem.
 Rádi poradíme, kde půjčit auto nebo kolo, kde se dobře najíst nebo doporučím surfovou školu.
lanzadomek

Ceník a rezervace

Rezervace na:

+420 604 240 937

2 osoby
500 €/týden
50 € úklid

 

další osoba + 50€